KırşehiRap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KırşehiRap

HAYAT BURADA. SADECE RAP'E DEĞİL HER ŞEYE VARIM DİORSAN DURMA ÜYE OL..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
QptionS
Dehşet 3 fıkra EmptyDehşet 3 fıkra I_voting_barDehşet 3 fıkra Empty 
Miqrop
Mustikcan
aLFa a.k.a
rüzgar2119
sLang
_KaRaKuRT_
o9uzhan
Guz
legal
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Ortaklar
bedava forum

Dehşet 3 fıkra

2 posters
YazarMesaj
Mustikcan
Admin
Admin
Mustikcan

Dehşet 3 fıkra Empty
MesajKonu: Dehşet 3 fıkra   Dehşet 3 fıkra Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 5:10 pm

kadinin biri, papagan almak icin petshopa gitmis. icerde bembeyaz bi papagan gormus, ama papagan kadina hep o... diyomus kadin bunu dukkan sahibi ismaile soylemis. ismail bey, merak etmeyin hanfendi ben onu 1haftada egitirim demis. kadin gittikten sonra, bi kova getirmis ve papagana sormus: hanimefendiye ne diceksin bakayim? o... dicem demis papagan. adam hayvani kovaya batirip cikarmis. bu boyle 1hafta devam etmis. sonra kadin dukkana geldiginde papagan, hosgeldiniz hanfendi demis. kadin kusa sormus, ben eve 1beyle gelirsem ne diceksin? hosgeldiniz hanfendi ve beyefendi demis papagan. peki 2beyle gelirsem ne diceksin diye sormus kadin. hosgeldiniz hanfendi ve beyefendiler. peki 3beyle gelirsem diye sorunca, papagan dayanamamis ve: ismail kovayi getir, bu kadin anam avradim olsun o... demis

- temel seyahate cikmis. uzun zaman evinden ayri kalmis. bi aksam bi kente gelip kucuk bi otele inmis. odasina yerlestikten sonra, asagiya telefon etmis. telefonu otelin sahibi acmis. temel ne istedigini soylemis: bana bi fahise bulup gonderin.
bunu soyledikten sonra telefonu kapatmis. otelin sahibi sasirmis. yaninda duran karisina donmus: demin gelen musteri kadin istiyo... otelin sahibinin karisi ofkeden deliye donmus: terbiyesiz adam, ne zannediyo bizim otelimizi/ hemen git o musteriye agzinin payini ver!
otel sahibi, musteriye agzinin payini verme fikrini pek tutmamis: adama ne soyleyecegim karicim, bi terbiyesizlik eder, basim derde girer... kadin cok sinirlenmis: sen gitmezsen, ben gider soylerim!
ve hisimla merdivenleri cikip temelin agzinin payini vermeye gitmis. kocasida asagida bekliyomus. yukardan gurultuler gelmeye baslamis 15dk sonra temel asagiya inmis. ustu basi yirtilmis, yuzu tirmiklanmis... otelcinin yanina gidip bi guzel cikismis: ne bicim kadin gondermissin bee, istemem diye tutturdu. becerene kadar anam agladi

- temel ucaga binerken merdivende bi bakmis onunde sharon stone haltetmis bi dilber... muhtesemde bi mini. temel icini cekerken bi bakmis, yeri dilberin tam yani oturmuslar, ucak havalanmis. dilber cantasina uzanmis, icinden bi bulmaca dergisi bi kursun kalem cikarmis. balamiz capraz bulmacayi cozmeye. temel heveslenmis, simdi bi yerde takilir, bana sorar boylece muhabbete baslariz diye. 5dk gecmeden, dilber temele donmus, gercektende... kisik seksi bi sesle sormus: 5harfli bi kelime, soru arak. basina bi harf koyarsaniz kadinlarin en sevdigi alet olurmus, biliyomusunuz? aman tanrim demis temel amerikan filmlerindeki gibi. aman tanrim, bu guzel kadina nasil o kelimeyi soylerim ben, mutlak bi baska kelime olmali... baslamis dusunmeye. 5dk sonra jeton dank diye dusmus, kadina donmus: tarak olabilirmi hanfendi? tarak! harikasiniz demis dilber silginiz varmi acaba?
http://kirsehirsp.yetkinforum.com
aLFa a.k.a
Acemi Askerler
Acemi Askerler
aLFa a.k.a

Dehşet 3 fıkra Empty
MesajKonu: Geri: Dehşet 3 fıkra   Dehşet 3 fıkra Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 8:23 pm

zaa Süpermiş Very Happy

Dehşet 3 fıkra
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SÜPER FIKRA BUNLARR