KırşehiRap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KırşehiRap

HAYAT BURADA. SADECE RAP'E DEĞİL HER ŞEYE VARIM DİORSAN DURMA ÜYE OL..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
QptionS
Lider Dediğin ATATÜRK gibi olmalı EmptyLider Dediğin ATATÜRK gibi olmalı I_voting_barLider Dediğin ATATÜRK gibi olmalı Empty 
Miqrop
Lider Dediğin ATATÜRK gibi olmalı EmptyLider Dediğin ATATÜRK gibi olmalı I_voting_barLider Dediğin ATATÜRK gibi olmalı Empty 
Mustikcan
aLFa a.k.a
rüzgar2119
sLang
_KaRaKuRT_
o9uzhan
Guz
legal
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Ortaklar
bedava forum

Lider Dediğin ATATÜRK gibi olmalı

3 posters
YazarMesaj
QptionS
Acemi Askerler
Acemi Askerler

Lider Dediğin ATATÜRK gibi olmalı Empty
MesajKonu: Lider Dediğin ATATÜRK gibi olmalı   Lider Dediğin ATATÜRK gibi olmalı Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 10:43 am

Lider dediğin

Her şeyden önce

kim olduğunu bilmeli ve kendine guvenmelidir.

Ben diktatör değilim. Benim kuvvetim olduğunu söylüyorlar. Evet bu doğrudur. Benim isteyip de yapamayacağım bir şey yoktur. Çünkü ben
zoraki ve insafsızca hareket etmesini bilmem. Ben kalpleri kırarak değil kazanarak hükmetmek isterim.
Mustafa Kemal ATATÜRK

Lider dediğin

Her kim olursa olsun insanlara değer vermeli

Millete efendilik yoktur. Ona hizmet etmek vardır. Bu millete hizmet eden onun efendisi olur. -
Mustafa Kemal ATATÜRK

ve mütevazi olmalıdır...

Bu ulusu ben değil içimizdeki ruh, damarımızdaki kan kurtarmıştır. - Mustafa Kemal ATATÜRK

Lider dediğin

Önde yürüyen değil, yol gösteren olmalıdır.

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve
asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. - Mustafa Kemal ATATÜRK

Lider dediğin

Yeri geldi mi sıradan bir asker

Yeri geldi mi Başkomutan olmalıdır...

Memleketin ellide biri değil, her tarafı tahrip edilse, her tarafı ateşler içinde bırakılsa, biz bu toprakların üstünde bir tepeye çıkacağız ve oradan savunma ile meşgul olacağız - Mustafa Kemal ATATÜRK

Lider dediğin

Fedakar olmalıdır.

Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere, Türk Milletine canımı vereceğim. - Mustafa Kemal ATATÜRK

Lider dediğin

ilkelerine ve sözlerine bağlı olmalıdır.

Ben toprak büyütme meraklısı değilim. Barış bozma alışkanlığım yoktur. Ancak sözleşmeye dayanan hakkimizin isteyicisiyim. Onu almazsam
edemem. Büyük meclisin kürsüsünden milletime söz verdim. Hatay'ı alacağım. Milletim benim dediğime inanır. Sözümü yerine getirmezsem
milletimin huzuruna çıkamam. Yerimde kalamam. Ben şimdiye kadar yenilmedim, Yenilmem. Yenilirsem bir dakika yaşayamam - Mustafa Kemal ATATÜRK
[img][/img][url][/url]
o9uzhan
Acemi Askerler
Acemi Askerler
o9uzhan

MesajKonu: Geri: Lider Dediğin ATATÜRK gibi olmalı   Lider Dediğin ATATÜRK gibi olmalı Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 6:51 pm

süper bi paylaşım haklısın ne deyimki study LİDER DEDİGİN ATATÜRK GİBİ OLMALI
QptionS
Acemi Askerler
Acemi Askerler

MesajKonu: Geri: Lider Dediğin ATATÜRK gibi olmalı   Lider Dediğin ATATÜRK gibi olmalı Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 8:44 pm

teşşkürler Knou ****** olunca süper az kalıyo
rüzgar2119
Acemi Askerler
Acemi Askerler
rüzgar2119

MesajKonu: Geri: Lider Dediğin ATATÜRK gibi olmalı   Lider Dediğin ATATÜRK gibi olmalı Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 10:12 pm

palaşm icin saol
http://www.kirsehirap.co.cc/

Lider Dediğin ATATÜRK gibi olmalı
1 sayfadaki 1 sayfası